Whatsapp Destek Hattı: 0530 302 40 75

info@sacbakimkuru.com

Saç Bakım Kürü

Sbk bakım ürünleri kurulduğumuz ilk günden itibaren, insana faydalı doğal ürünler ve konusunda uzman çalışanlarımız kullanıcılarımızın istekleri üzerine ürünlerimizde her zaman doğaya, insana ve canlı yaşamına hiçbir şekilde zarar vermemeyi ilke edindik.

Üretim tesislerimizde bulunan ve kullanılan donanımların tamamı insan, işçi sağlığı ve güvenliği konularında en zararsız üretim ekipmanlardır. İş ve işçi sağlığı uzmanlarımız üretim aşamasının tamamında hassas ve kritik detayları an ben noktasına virgülüne kadar takip etmektedir.

Sbk bakım ürünleri ilk günümüzden itibaren insan sağlığını ön planda tutarak belirli kriterler çerçevesinde üretim faaliyetlerine devam etmiştir.

Sbk ürünleri ülkemizin seçkin üniversiteleri ile yapılan ortaklaşa çalışmalar sonucunda, yapılan klinik testlerin ardından, bağımsız kuruluşlar tarafında test ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra kullanıcılarımıza sunulmuştur.

Üretim aşamalarından geçen, Sbk erkek saç bakım kürü, Sbk kaş bakım kürü, Sbk bayan saç bakım kürü ve Sbk kirpik bakım kürü yüksek kaliteli ürünlerdir. Kalite standartları ve yönergelerinin tamamı tarafsız kuruluşlar tarafından denetimler ve kontrolü sağlanır. 

Kaliteli ve marka değeri olan ürünler üretmek ve nihai son kullanıcıya sunmak için etkin ve uzun süreli çalışmalar yaptık. Ürünlerimizin kalitesine ve etkinliğine Sbk bakım ürünleri olarak adımız kadar güveniyoruz

Sbk bakım ürünleri kalitesinde ve faaliyetlerinde, mükemmeli yakalamayı hedefleyen bilimsel altyapılı araştırmaları ise tüketici ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmaya devam edecektir

Tüm ürünlerimiz Sbk bakım ürünleri adıyla piyasaya sunmadan evvel, ürünlerimizin insan sağlığına ve güzelliğine olan etkilerini tespit edebilmek için birçok araştırmalar yapıyoruz.

 

Vizyonumuz

Sbk bakım ürünleri olarak vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz konularda kaliteli ürün ve nihai kullanıcı memnuniyetini her zaman en dinamik en bilimsel ve en sağlık şekilde sunmaktır. Yaşam kalitesini artırmak için yüksek kalite standartlarında faaliyet göstermek ve kalitenin merkezi haline gelmek.

Misyonumuz


Sbk bakım ürünleri olarak misyonumuz kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle sağlıklı, kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi nihai kullanıcılarımıza sunmak


Değerlerimiz

Sbk bakım ürünler olarak değerlerimiz yazımızın başında da belirttiğimiz esaslar çerçevesindedir

Değerlerimiz aslında bir bütünün parçalarıdır

Bunlar

 • Her zaman ileri görüşlü olmak
 • Kullanıcı ve kalite kriterleri odağıyla hareket etmek
 • Kesinlikle ve kesinlikle güvenilir olmak
 • Üretim ve kullanıcıya ulaşım aşamalarının tamamında yenilikçi olmak
 • Kurulduğumuz andan günümüze kadar olan çalışkanlığımıza daha fazla çalışarak artılar koymak
 • Profesyonel ve tam olarak birbirini anlayan takımlar olarak çalışmak
 • Ve en önemlisi insanlara değer vermek

 

Bizler için sizin memnuniyetiniz en büyük değerdir

 • Bu değerin daha fazlasını kazanabilmek için üretim ve pazarlama süreçlerinin tamamında kullanıcılarımızın memnuniyetlerini her zaman en üstte tutmaktır.
 • Bilgimizi ve birikimlerimizi kaliteyi kullanıcılarımıza sunmak amacıyla her aşamada kullanıyoruz. Üretim ve pazarlama politikalarımızda hissiyatımıza göre değil kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlere göre yönetiyoruz.
 • Her zaman daha iyiyi arıyoruz. Çalışanlarımızda bireysel potansiyellere özen veriyoruz ve bunun kalitemize yansıyacağını biliyoruz.
 • Kullanıcılarımızla ilişkilerimizi karşılıklı güveni temel alarak yükseltiyoruz. Kişilerle ilişkilerimizi genel ahlak ve hukuk kuralları çerçevesinde, nezaketle, sevgi ve saygıyla kuruyoruz.

Sbk bakım ürünleri olarak hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar dileriz

Sbk bakım ürünler bir MYZ kozmetik markasıdır

Bize Yorumlarınızı Gönderin

-